Profesori

Popa Mariana

Popa Mariana Profesor de istorie

Grad didactic I

Experienta ca manager al acestei institutii scolare, un om de mare calitate, extraordinar profesor si coleg, deschis, un adevarat liant intre generatii, fiind un real sprijin pentru orice tanar care intra in unitate. Pentru elevi este un motor educational antrenandu-i in numeroase proiecte si evenimente.

Tudor Aurora

Tudor Aurora Profesor Invatamantul Primar

Grad didactic I

Profesor pentru învățământ primar, bine pregătit profesional care dorește să se dezvolte și să se afirme prin activitățile pe care le întreprinde.

Cirjan Maria

Cirjan Maria Invatator

Cine sunt eu?
Sunt “Doamna” a cărei inimă se umple de bucurie, când pe stradă zâmbetul meu se întretaie cu zâmbetul plin de recunoştinţă al foştilor elevi, ajunşi astăzi oameni mari cu fel de fel de meserii. Mi-am transformat meseria în profesie de credinţă, am căutat să-mi formez un orizont larg psiho-pedagogic şi metodic, mi-am cizelat tactul pedagogic, m-am adaptat cu responsabilitate, rapid şi eficient la schimbările socio-economice şi nu în ultimul rând, m-am autoperfecţionat continuu în lumina celor mai moderne exigenţe ale ştiinţelor educaţiei. Dacă m-aş naşte de zece ori, tot învăţător m-aş face.
Ene-Capra Raluca

Ene-Capra Raluca Profesor Invatamantul Primar

Hateganu Maria

Hateganu Maria Profesor Invatamantul Primar

Grad didactic I
Cadru didactic competent, dovedeste abilitati didactice si de comunicare cu elevii si are o buna prestatie didactica. Prin activitati scolare si extrascolare desfasurate, contribuie la dezvolaterea psiho-sociala a elevilor.

Talpiga Laura

Talpiga Laura Profesor Invatamantul Primar

Administrative team member since June, 2016

Anca Ionela

Anca Ionela Profesor

Administrative team member since May, 2008

Persoana activă și sociabilă, care dorește să se dezvolte profesional, implicată în proiecte și programe educaționale în scopul realizării unui proces de instruire modern și diversificat.

Savu Florinela

Savu Florinela Profesor

Robert Dobrescu

Robert Dobrescu Profesor de geografie

Grad didactic I

Un cadru didactic cu multa experienta in economia reala, cu o vocatie pedagogica care l-a determinat sa imbratiseze aceasta cariera. Este coordonator al mai multor departamente si programe in cadrul Scolii, implicat in activitatile curiculare ale scolii si liderul sindical SLI al scolii .

Andrei  Loredana

Andrei Loredana Profesor de Limba si Literatura Romana

Grad didactic I

Un profesor impricat, care iubeste elevii si incearca sa sadeasca in sufletul si mintea acestora seminte ale bunatatii si intelepciunii care mai tarziu sa rodeasca bogat netezindu-le drumul in viata.

Ciobanu Medina

Ciobanu Medina Profesor Educatie fizica

Administrative team member since June, 2012

Profesor de Educatie fizica si Sport

Panait Mihai

Panait Mihai Profesor Educatie fizica

Administrative team member since June, 2012
Fost elev al scolii in clasele I-IV, am inceput un drum lung parcurs intr-o viteza ametitoare specifica societatii contemporane in care usile sportului de performanta mi s-au inchis cu doar un titlu de campion national din pespectiva sportivului Mihai Panait. Si cum spusele inaintasilor nostri se adeveresc mereu, imediat alte usi s-au deschis, una din ele a fost cea a Universitatii Nationale de Educatie Fizica si Sport, au urmat ani in care am dobandit calitati precum perseverenta si seriozitatea.

In anul 2012 am deschis pentru prima oara usa cancelariei pe care cu ani in urma nici nu indrazneam sa o ating, loc unde am gasit oameni dedicati meseriei careia tocmai i-am deschis prima pagina.

Mateiana Camelia

Mateiana Camelia Profesor Limba Engleza

Profesor Limba Engleza

Panait Dolores

Panait Dolores Profesor Biologie

Profesor Biologie

Brazdaru Sevita Lavinia

Brazdaru Sevita Lavinia Profesor de Fizica

Grad didactic I

Sunt profesor asociat pe catedra de fizică de la 1 septembrie 2015. Am absolvit Facultatea de Științele Naturii specializarea Fizică-Chimie, în anul 1996. Mi-am luat definitivatul in specializarea fizica din 1999, doctoratul in specializarea chimie din 2015. Titlul tezei de doctorat este ”Contribuții privind utilizarea colagenului ca suport în formulări farmaceutice pentru vindecarea rănilor”.

În luna Mai a cestui an mi-am finalizat echivalarea gradului didactic I cu doctoratul.

Avram Stefania

Avram Stefania Invatator

Administrative team member since May, 2011

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla laoreet lectus tempor ipsum malesuada, in egestas nisl consectetur. Maecenas pretium ligula enim, in posuere elit posuere vitae. Fusce vel vehicula enim, a faucibus tortor. Aliquam porttitor nunc at augue tempor, ut pretium sapien laoreet. Vestibulum commodo, tellus id volutpat luctus, tortor diam convallis libero, imperdiet suscipit odio ante non libero.

Post comment